logo korim paliwa

Oleje & Płyny & Smary

Dlaczego warto wymieniać płyny?

Okresowa wymiana płynów eksploatacyjnych to podstawa użytkowania samochodu. Zaniedbanie może nie tylko doprowadzić do poważnych awarii, ale w niektórych przypadkach zagraża bezpieczeństwu podczas jazdy

jakość

Jakość

W naszej firmie priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług.

produkty

Produkty

Sprzedajemy produkty od najlepszych na rynku producentów!

dostępność

Dostępność

Wszystkie produkty posiadamy stacjonarnie.

Uwielbiasz dbać o swój samochód?

Z nami zrobisz to najlepiej!

Niżej przedstawimy Ci kilka naszych produktów

car
Oleje silnikowe

Oleje silnikowe


Nasz sklep może się pochwalić dużą gamą najlepszych olejów silnikowych w atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy takie marki jak Motul, Valvoline, Mobil, Castrol, LiquiMoly etc. Oferujemy oleje także do takich pojazdów jak motocykle, łodzie, sprzęty rolnicze czy ciężki.

Oleje hydrauliczne

Oleje hydrauliczne


W naszej ofercie znajdą Państwo oleje hydrauliczne wysokiej klasy, sprzedawane w bańkach, beczkach lub luzem. W naszej ofercie mamy oleje hydrauliczne takich marek jak Orlen, Fuchs, Lotos etc.

Oleje przekładniowe

Oleje przekładniowe


W naszym sklepie posiadamy duży wybór olejów przekładniowych zarówno do skrzyń biegów jak i do wspomagania. Marki jakie mogą Państwo u nas znaleźć to przykładowo Motul czy Ravenol i wiele innych.

Akumulatory

Akumulatory


Nasz sklep może się pochwalić dużą ilością dobrych akumulatorów w znakomitych cenach. Posiadamy akumulatory do samochodów, ciągników siodłowych, maszyn rolniczych czy motocykli/quadów takich marek jak BARS, Fiamm, Euro-Start czy Novelbat.

Filtry

Filtry


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo duży wybór filtrów w bardzo niskich cenach. Posiadamy filtry olejowe, paliwowe, powietrza czy kabinowe takich marek jak FILTRON, MANN, KAMOKA czy Febi. Mamy również filtry do motorów, ciągników siodłowych czy maszyn rolniczych.

Płyny chłodnicze

Płyny chłodnicze


Nasz sklep posiada w ofercie duży wybór płynów oraz koncentratów chłodniczych w rewelacyjnych cenach różnych marek zarówno do samochodów jak i do motocykli. Marki jakie posiadamy to K2, Orlen-Petrygo, Proxo czy Febi.

Chemia samochodowa

Chemia samochodowa


Nasz sklep może pochwalić się ogromnym wyborem chemii samochodowej w atrakcyjnych cenach. Posiadamy środki do czyszczenia tapicerki, szyb, szampony, ściereczki do tapicerki etc. Marki które posiadamy to K2, SONAX, TENZI, posiadamy również markę premium jaką jest Shiny Garage.

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe


W naszym sklepie posiadamy różne akcesoria samochodowe takie jak wycieraczki, żarówki, apteczki, gaśnice etc. Marki jakie posiadamy to przykładowo BOSMA, OXIMO, BOSCH, OSRAM.

Części samochodowey

Części samochodowe


Nasz sklep może pochwalić się podpisanymi umowami z największymi dystrybutorami części samochodowych w północnej Polsce, co za tym idzie mogą Państwo zamówić u nas części w bardzo atrakcyjnych cenach.

Potrzebujesz rady? Masz pytanie? Inne? Nowe zamówienie? Masz wątpliwość?