logo korim paliwa

Zbiorniki

zbiornik-adblue

Zbiornik dwupłaszczowy do magazynowania płynu AD-BLUE


Wyposażenie standardowe:
-pompa zanurzeniowa 230v 40l/min
-pistolet manualny
-właz rewizyjny 440mm
-6-metrowy wąż dystrybucyjny
-wskaznik poziomu zegarowy


Dodatkowe wyposażenie za dopłatą:
-przepływomierz cyfrowy
-automatyczny pistolet
-zegarowy wskaźnik poziomu cieczy
-Pakiet "ZIMA" tj. ogrzewanie szafy dystrybucyjnej
ocieplenie zbiornika, taśma grzewcza

zbiorniki-mobilne

Mobilny zbiornik na olej napędowy to oferta lekkich, przenośnych zbiorników do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego. Produkty są zgodne z wymogami ADR. Nasz zbiornik mobilny to gwarancja szybkiej i bezpiecznej dostawy oleju napędowego, która pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Przewóz tej substancji jest wygodniejszy niż kiedykolwiek.


Oferowane przez nas zbiorniki mobilne objęte są 5 letnią gwarancją na płaszcz oraz 2 letnią gwarancją na wyposażenie.


Po kontakcie telefonicznym oferujemy dostarczenie zbiornika na terenie całego kraju.

zbiornik-dwuplaszczowe

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy z polietylenu, przeznaczone do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Wyposażone w układ dystrybucyjny wykorzystywane są głównie w przedsiębiorstwach gdzie zapotrzebowanie na paliwo wynosi od tysiąca do kilkunastu tysięcy litrów miesięcznie.


Oszczędność czasu i pieniędzy w połączeniu z pełną kontrolą nad zużywanym paliwem w firmie to główne zalety posiadania zbiorników dwupłaszczowych na olej napędowy. Zbiorniki te wykonane są z bardzo wysokiej jakości polietylenu, który odporny jest na zróżnicowane warunki pogodowe panujące w Europie.

zbiornik-swimmer-nawozy

Firma SWIMER posiada w swojej ofercie serię zbiorników SWIMER AGRO Tank, służącą do magazynowania i dystrybucji nawozów płynnych takich jak nawozy azotowe, roztwór saletrzano-mocznikowy.


Nasze zbiorniki wykonujemy z odpornego na działanie promieni słonecznych polietylenu, metodą formowania rotacyjnego. Jeden odlew, bez łączeń i spawów gwarantuje wytrzymałość i szczelność.

Potrzebujesz rady? Masz pytanie? Inne? Nowe zamówienie? Masz wątpliwość?